Vanmiddag speelde FC Groningen een oefenwedstrijd in de eigen Euroborg en de tegenstander was FC Utrecht met natuurlijk trainer Ron Jans op de bank. Clubs spelen vaker zulke wedstrijd tegen elkaar en vaak spelen dan de wissels van beide teams veelal omdat die ook minuten moeten maken.
Toch koos Dick Lukkien ervoor om de eerste helft met een aantal basiskrachten te spelen want hij koos in de eerste helft voor: Hidde Jurjus, Marco Rente, Hjalmar Ekdal, Sven Bouland, Wouter prins, Romano Postema, Leandro Bacuna, David van der Werff, Mats Seuntjens, Luciano Valente en Thom van Bergen.
Na rust kwamen er elf nieuwe namen bij FC Groningen: Dirk Baron, Noan Emeran, Finn Stam, Thijmen Blokzijl, Marvin Peersman, Jorg Schreuders, Tika de Jonge, Dave Kwakman, Rui Mendes, Thijs Oosting en Brynjólfur Willumsson.
FC Utrecht begon met: Michael Brouwer, Siebe Horemans, Matisse Didden, Joshua Mukeh, Kolbeinn Finnsson, Victor Jensen, Adrian Blake, Jens Toornstra, Miliano Jonathans, David Min, Noah Ohio
Op de bank zaten spelers die er bijna allemaal in de tweede helft ook inkwamen alleen niet direct na rust: Vasilios Barkas, Thom de Graaff, Oscar Fraulo, Souffian el Karouani, Yoann Cathline, Paxton Aaronson, Miguel Rodriquez, Sébastien Haller, Nick Viergever, Alonzo Engwanda, Nicklas Vesterlund, Achraf Boumenjal
FC Utrecht dacht in het begin van de wedstrijd op voorsprong te komen als Noah Ohio scoort maar hij stond net aan buitenspel dus werd de goal afgekeurd. Verder zag het talrijke publiek, waaronder heel veel kinderen, niet veel grote kansen. De grootste was voor FC Groningen als Leandro Bacuna met een schitterende pass Thom van Bergen de diepte instuurt en die gaat alleen op doelman Michael Brouwer af maar wil de bal dan stiften en daar is de doelman op berekend en pakt de bal. Het blijft toch een manco hoor, doelpunten maken voor Thom van Bergen. Zo bleef het bij rust 0-0.
In de tweede helft dus veel wissels en het publiek zag in ieder geval een doelpunt en die kwam van FC Groningen als Rui Mendes diep wordt gestuurd en alleen voor Michael Brouwer en bal onder de doelman door wil spelen maar Brouwer raakt de bal iets maar daar is dan Brynjólfur Willumsson en die kan de bal in het lege doel tikken, 1-0.
FC Utrecht nam dan het heft in handen en Ron Jans bracht zijn beste krachten in het veld maar tot scoren kwamen ze niet, zelfs niet tot echt grote kansen. FC Groningen kwam er af en toe nog best dreigend uit maar waren daarin wel slordig in de eindpass. Zo bleef het bij de 1-0 en hadden de kinderen weer een leuke middag en was het handtekeningen jagen en met spelers op de foto.