Fan van F.C. Groningen
Nieuws

Marcel Groninger in beeld bij FC Emmen

In het Dagblad van het Noorden meldt men dat FC Emmen onder andere voor Marcel Groninger willen gaan als nieuwe hoofdtrainer nu Alfins Arts heeft besloten om niet verder te gaan als hoofdtrainer maar weer assistent wordt. Niet alleen Marcel Groninger wordt genoemd maar ook oud FC Groningen speler en huidig trainer van Jong FC Utrecht Ivar van Dinteren en ook Mischa Visser, ook al een verleden bij FC Groningen.
DSC_0115

De inmiddels 54 jarige Marcel Groninger heeft nog geen ervaring als hoofdtrainer in het betaald voetbal want hij was alleen assistent van Erwin van de Looi, met wie hij de KNVB beker won, en nu als assistent van Dick Lukkien. Trouwens Dick Lukkien ziet Marcel Groninger heel graag bij FC Groningen blijven maar blijkbaar wil Frank van Mosselveld daar geen energie in steken om hem te overhalen te blijven. Vreemde zaak van de Algemeen directeur van de FC.

Marcel Groninger heeft wel een schat aan ervaring op hoog niveau want hij was o.a. werkzaam als hoofdtrainer bij HHC Hardenberg en was assistent trainer bij Jong Oranje. Technisch directeur Nico Haak van FC Emmen gaf als antwoord op de vraag of hij al gesprekken voert "Dat zou kunnen".